Klientas
Wide Wings

Wide Wings yra patyrę istorijų pasakojimo meistrai iš Vilniaus. Tarptautiniu lygmeniu dirbanti studija užsiima filmų, įvairių įmonių ir jų paslaugų vaizdinių / garsinių pristatymų gamyba. Kūrėjai ypatingai gerai įvaldę animacijos meną.

Situacija

Beveik dešimtmetį veikiantys Wide Wings vis plačiau kelia sparnus ir mūsų bendradarbiavimo eigoje įvaizdį keičia jau trečią sykį. Galime tik patikinti, kad su kiekvienu kartu pakylama tik į dar aukštesnį lygį. Šį kartą nutarta iš naujo suformuoti įmonės tapatybę, pradedant senojo logotipu pakeitimu ir baigiant visiškai naujų prekės ženklų sukūrimu.

Užduotis

Padėti išgryninti naują jau gerai pažįstamų klientų tapatybę ir pagal ją sukurti modernią, vizualiai patrauklią, kiekvienos studijos krypties darbus atskirai pristatančią svetainę.

EIGA

Pirmiausia, žinoma, daug kalbėjomės. Kaip ir beveik visi kūrybininkai, Wide Wings sunkiai apsisprendė, kaip norėtų atrodyti. Ieškojome kompromiso, tenkinančio tiek juos, tiek mus, tiek naują logotipą kūrusius profesionalus.

Dar darbų pradžioje žinojome, kad naujų prekės ženklų bus daugiau nei du, tad informacinę architektūrą rinkomės neperkrautą ir universalią.

Sukūrėme studijos korporatyvinę dalį ir penkių atskirų krypčių portfolio puslapius su atskirais internetiniais vardais.

Smagu, kad šių svetainių turinio svoris su kiekvienu studijos darbu tik auga, o jos nariai viską be problemų administruoja patys.

Atsiliepimas

Atlikome

 • Analizė

 • Idėjos
  išgryninimas

 • Informacinė
  architektūra

 • Dizainas

 • Programavimas

 • Prisitaikantis
  dizainas
Technologijos