Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai mums yra daugiau nei tik priemonė pabrėžti savo patikimų partnerių statusą. Labiau jį vertiname kaip komandos prisiminimų metraštį. Projektai pasensta, su laiku pakeičiami kitais arba yra uždaromi, o šiltas žodis ir po keletos metų toks pats šiltas ir įkvepiantis.
Naujausi
 • UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“

  Aš pradėsiu nuo to, kad mes kūrėme ne įmonės svetainę, o edukacinį žaidimą, taigi atėjome su padrikų minčių debesimis, patys nežinodomi kaip tai turi veikti ar atrodyti. Ačiū Eimantai, kad pirmame žingsnyje supratai mus ir ryžaisi minčių kratinį sudėti struktūriškai į „lentynėles“ J

  Taigi atėjus su tam tikrais lūkesčiais gavome dvigubą jų išpildymą. Jei kam nors kaip ir man labai svarbu ne tik rezulatatą gauti, bet mėgautis ir darbo procesu tai čia ta komanda į kurią Jūs turėtumėte kreiptis. Į užsakymą pažvelgia iš visų pusių, apgalvoja kaip klientui palengvinti darbą ir tada gauni tai ko ištikrųjų net nesitikėjai. Dar didelis pliusas - po p-p akto nepalieka patiems kankintis jei su „IT dalykais nelabai draugauji“ randa laiko atsaksyti į laišką, ramiai sureguoja į tavo mini panikas „kažką pridirbom ką daryti?“ paskambina ar tiesiog sutvarko.

  Būna momentų kai atakuoji klausimais: ar galima taip? O gal galima taip, o jei čia panaikinti, o čia pridėti ir t.t. - pacituosiu programuotojo Renaldo žodžius iš el.laiško atsakymo : „Svetainių kūrime galimybes dažniausiai riboja tik fantazija :)“ tai pasako daugiau nei mano rekomendacija - gera dirbti su profesionalais, kurie mato galimybes, o ne problemas, turi teigiamą požiūrį į situaciją ir tiesiog labai platų požiūri į kūrybą.

  Kristina Jurjonė Direktorė
 • UAB Odontologijos paslaugų centras

  Labai dėkojame visai Webas.lt komandai už kantrybę ir gerus patarimus. Bendravimas ir įgeidžių pildymas vyko sklandžiai ir produktyviai, tai rodo jų kompetenciją ir profesionalumą šioje srityje. Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti ne tik mes, bet ir mūsų pacientai. Rekomenduojame visiems, kas dar neturi susikūrę savo internetinio puslapio.

  Monika Mėčiūtė Direktorė
 • AB Ogmios centras

  Ačiū WEBAS.lt komandai - Eimantui ir Jaroslav - už nuolatines konsultacijas, pagalbą, greitą reagavimą į kiekvieną mažiausią iškilusį klausimą bet kuriuo paros metu. Greitai įsiklauso į norus, pageidavimus ir išpildo viską 100%. Puiku turėti tokius partnerius, kurie visada pasiruošę padėti ir nepriskaičiuoti už kiekvieną papildomą mygtuko paspaudimą pinigų! Gabūs, greiti, organizuoti - tokie yra WEBAS.LT! :)

  Viltė Stasevičiūtė Rinkodaros vadybininkė
 • Veisiejų technologijos ir verslo mokykla

  Pirmiausiai norime padėkoti Webas.lt už operatyviai ir profesionaliai atliktus mūsų mokyklos svetainės naujinimo darbus. Esame labai patenkinti naująja mokyklos svetaine. Svetainės administravimas labai patogus ir aiškus, kas yra itin aktualu, nes nereikalauja specialių žinių ir įgūdžių. Kitas svarbus akcentas – kaina, o ji tiesiog puiki!!! Tad linkime Jums profesinės sėkmės ir toliau visus džiuginti savo puikiais darbais.

  Rita Juškauskaitė Praktinio mokymo mokytoja
 • Pagalba Danijoje S.M.B.A

  Pradėdamas svetainės kūrimą turėjau tik viziją ir abstrakčius kontūrus, ko aš norėčiau. Buvo nelengva išsirinkti kam patikėti savo projektą, kas galėtų įsiklausyti, suprasti ir realizuoti. Po ilgų paieškų, pradėjus bendrauti su Eimantu ir Webas.lt komanda supratau, kad savo projektą atiduodu į patikimas ir šaunias rankas.

  Noriu nuoširdžiai padėkoti Eimantui už kūrybiškumą, profesinį išmanymą ir kantrybę, Jaroslav už IT sprendimus bei visam Webas.lt kolektyvui, kurie su kaupu išpildė visus mano lūkesčius sukuriant Pagalbadanijoje.dk svetainės projektą.

  Julius Gutauskas Direktorius
 • Wide Wings

  Nemažai tenka darbuotis su Webas.lt komanda. Ilgalaikis bendradarbiavimas - geriausias įrodymas komandos kompetencijos. Bet vis dėl to, vieną savybę norisi išskirti. Jiems rūpi galutinis rezultatas. Jie stengiasi kad klientas gautų kokybišką produktą. O tai ir svarbiausia.

  Gediminas Tamulynas Direktorius
 • Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

  Operatyviai, nebrangiai, kokybiškai...

  Puikaus dizaino, informatyvi, lengvai administruojama...

  Dėkojame už Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos internetinę svetainę, 13-ajame Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurse laimėjusią I-ąją vietą bei  „Geros idėjos 2012“  nominaciją ir apdovanotą I-ojo laipsnio ŠMM diplomu.

  Džiaugiamės kurdami kartu su „Webas.lt“.

  Renata Ulvidienė Pavaduotoja ugdymui
 • Vaisingumo centras

  Didelis AČIŪ Webas.lt komandai už greitį ir profesionalumą. Jūsų originalių idėjų virtimas realybę peraugo mūsų lūkesčius. Naujuoju mūsų puslapiu džiaugiamės ne tik mes, bet ir klientai. Jau nuo pirmų svetainės veikimo dienų pasijautė rezultatas.  Esame tikri, kad visada atsiliepsite ir padėsite atsiradus poreikiui. Nuoširdžiai dėkojame  Jums už tai.

  Džiaugiuosi, pažinus nuostabius žmonės, kurie vertina, myli  savo darbą ir kiekvieną klientą. Išskirtinė padėka Eimantui, už nepriekaištingą darbų eigos koordinavimą.

  Ačiū, kad esate kartu! :)

  Kristina Strigo Direktorės pavaduotoja
 • Asociacija Alt events

  Esu visapusiškai patenkintas bendradarbiavimu su Webas.lt komanda, kuriant mūsų bilietų pardavimų sistemą. Projekto įgyvendinimo etapai vyko laiku ir sklandžiai, o operatyvus gedimų bei problemų sprendimas, net ir savaitgaliais, neleido suabejoti kompanijos profesionalumu bei atsakingu požiūriu į klientą. Galutiniu rezultatu esu patenkintas, nekyla jokių problemų administruojant projektą patiems. Ačiū už gerai atliktą darbą. Aš tai itin vertinu.

  Vaidas Voronavičius Renginių organizatorius
 • YFU Lietuva

  Jei gyvenimas atrodo per daug paprastas, pradėkite dirbti su ambicinga Z karta. Mūsų organizacijos tikslai buvo būtent tokie - ambicingi, dinamiški ir privečiantys pamiršti savaitgalius. Nedvejodami metėme webas.lt komandai iššūkį -  įgyvendinti dinamišką ir jaunatviškai maksimališką projektą, kuris žengtų koja kojon ne tik su novatoriškais sprendimais, bet džiugintų paprastumu ir funkcionalumu net patį išrankiausią ir nuolat skubantį vartotoją. Web’o komanda visada buvo šalia ir nesižvalgė nei į laikrodį, nei į kalendorių. Labiausiai džiugino ne tik betarpiškas bendradarbiavimas, efektyvus sumanymo įgyvendinimas, dėmesys nematomoms detalėms bet ir komandos dvasia bei profesionalūs patarimai tobulumo link. Net ambicinga Z karta ploja atsistojus - AČIŪ!

  Evelina Vilčinskaitė Programų koordinatorė
 • Balsių pagrindinė mokykla

  Dėkojame Webas.lt komandai, sukūrusiai šiuolaikiškai Balsių mokyklai pažangią ir profesionalą interneto svetainę. Naujoji svetainė ne tik puikiai atstovauja naujos mokyklos statusui, bet ir skelbia žinutę apie jos vertybes. Sklandus bendradarbiavimas, Webas.lt komandos profesionalumas ir tikslas suprasti, ko iš tiesų reikia mokyklai, leido pasiekti tokį mokyklos bendruomenę džiuginantį rezultatą.

  Svetainės administravimo galimybės leidžia lengvai ir greitai papildyti, redaguoti ir keisti turinį, kurti ir plėtoti interneto svetainę pačiam vartotojui. Interneto svetainė žavi dinamiškumu, informatyvumu, spalviniais sprendimais. Be to, labai svarbu – tęstinės svetainės administravimo konsultacijos net ir po svetainės sukūrimo.

  Džiaugiamės bendradarbiaudami būtent su Webas.lt komanda!

  Loreta Kačiušytė - Skramtai Direktorė
 • Vilniaus jėzuitų gimnazija

  Dėkoju Webas.lt už puikiai ir operatyviai atliktus darbus rengiant mūsų gimnazijos tinklapį. Smagu, kai abi pusės greitai randa bendrą kalbą ir supranta, ko vieni iš kitų nori. Ypatingai vertinu tai, kad Webas.lt išpildė visus mūsų pageidavimus. Svetainė moderni, patraukli akiai, lengvai administruojama. Administruojant niekada nesijaučiu vienas, nes žinau, kad esant reikalui visuomet gausiu naudingą konsultaciją. Ačiū jums!

  Antanas Dzimidavičius Mokinių kuratorius
 • UAB "Ibusas"

  UAB Webas.lt išskirtiniai tuo, kad bendravimo nepradeda nuo kainos, už kurią padarys neaišku ką, o pradeda nuo to, ką jie konkrečiai padarys individualiu atveju. Komandos pasiūlytos idėjos ne tik atitiko asmeninius lūkesčius, bet ir buvo šiuolaikiškos, grįstos patirtimi ir atitiko naujausias komercinių svetainių tendencijas. Projekto įgyvendinimas vyko sklandžiai, derinant visas smulkmenas, atsižvelgiant į pastabas. Dėl šių priežasčių ir pasirinkome būtent juos ne vienam savo projektui, planuojame bendradarbiauti ir ateityje.

  Justinas Narkevičius Direktorius
 • Advokatų kontora "Sviderskis, Kaminskienė ir partneriai"

  Noriu jums padėkoti už kūrybiškumą. Dariau ne pirmą ir ne antrą puslapį vis pas skirtingus programuotojus – ir pirmą kartą nereikėjo viso puslapio nuo A iki Z kurti ir dėlioti pačiam :)

  Arnas Petraitis Asocijuotas partneris, verslo konsultantas
 • Tekstremistai.lt

  Kompanijos "Webas.lt" dėka turime interneto svetainę, kuriai nei vienas mūsų klientas nelieka abejingas. Toks rezultatas įmanomas tik tada, kai dirbama ne tik dėl pinigų, bet ir dėl idėjos, o visų pirma - dėl noro būti geriausiems ir tai įrodyti. Mums įrodymų pakako: nuo pat pirmo susitikimo radome bendrą kalbą, "Webas.lt" atstovas Eimantas padėjo nugludinti aiškią viziją ir jau po keleto savaičių stebėjomės, kaip kūrybiškai ir profesionaliai ji buvo išpildyta. Šaunus darbas, optimali kaina, geras žmogiškas ryšys. Neabejojame, kad "Webas.lt" komanda turi puikią ateitį.

  Tekstremistai Pergalingų tekstų rašytojai
 • VšĮ Bendruomenių kaitos centras

  Webas.lt komanda kruopščiai ir operatyviai įgyvendino visas mūsų idėjas. Jau keletą metų didžiuojamės turėdami inovatyvų ir lengvai administruojamą tinklalapį ir sklandžiai veikiančią minios finansavimo (crowd-funding) platformą www.kelkbures.lt  Dėkingi už palaikymą ir  kilniaširdišką  paramą nevyriausybinei organizacijai.

  Šiandien turime  atnaujintą mūsų reprezentacinį tinklapį www.bkcentras.lt. Webas.lt – visuomet kupini idėjų, kaip viską padaryti kokybiškiau, aiškiau, greičiau. Labai vertiname mūsų sklandų bendradarbiavimą ir rekomenduojame jį tiems, kas dar tik planuoja kurti naują, kokybišką ir funkcionalų tinklalapį. "Bendruomenių kaitos centrui", kaip ir daugeliui nevyriausybinių organizacijų, ypatingai svarbu buvo kaina, profesionalumas ir punktualumas. Džiaugiamės, kad Webas.lt komandos darbas viršijo mūsų lūkesčius. Ateityje planuojame įgyvendinti ir kitus bendrus projektus.

  Loreta Zakarevičienė Direktorė
 • UAB "Mobilios investicijos"

  Webas.lt komanda perdarė mūsų senąją "Kalvų slėnis" interneto svetainę taip, kad ji atliktų savo funkciją - padėtų parduoti namus bei sklypus. Padeda. Rekomenduojame profesionalus, kurie gerai atlieka savo darbą nuo poreikių analizės iki galutinio produkto.

  Gintautas Urbelionis Direktorius
 • ISTO interjero namai

  Kai internete knibždėte knibžda daugybė internetinių svetainių, o jų kūrėjų bene daugiau, sunku išsirinkti patikimus ir kompetetingus partnerius. Kai kada padeda rekomendacijos. Taip nutiko su Webas.lt internetinių puslapių guru.

  Asmeniškai dėkoju IT specialistui Jaroslavui už išpilldytus realius ir nerealius užsakovų norus bei projektų vadovui Eimantui už operatyvumą iškilus nesklandumams bei nenumatytiems atvejams. Šiai kompanijai patikėjome du savo įmonės puslapius. Džiaugiamės ne tik funkciniais svetainių sprendimais, bet ir itin paprastu TVS valdymu.

  Gražių ir sėkmingų darbų webas.lt komandai.

  Indrė Beinarytė Projektų vadovė
 • Baldusandelis.lt
  UAB “Texera” prekiaujanti baldais nori pasidžiaugti suradusi “Webas.lt”, kuri padėjo įgyvendinti tikslus reklamos srityje. “Webas.Lt” taiklių pasiūlymų dėka tapome ryškesni ir labiau pastebėti klientų, kurie mums labai svarbūs. Konkrečiai ir trumpai sudėliotos mintys ir šaukiniai kiekvienam paprastai ir aiškiai suprantami. Elektroninė svetainė tapo kur kas patrauklesnė bei ryškesnė, nei mūsų iki tol turėta. Tai visiškai patenkino mūsų lūkesčius. Jų pastangas ir darbus traktuojame, kaip profesionalumą ir novaritoriškumą. Dauguma jų rekomendacinio pobūdžio pastabų mums teikė naudą.
   
  Norime padėkoti už pasiektus rezultatus, pagalbą ir kantrybę dirbant su mumis. Linkime visiems atrasti “Webas. Lt’” ir gauti abipusę naudą.
  UAB "Texera"
 • Restoranas "Green hall"

  UAB "Webas.lt" komanda įsiminė kaip greiti idėjų generatoriai ir lankstūs vadybininkai. Nuo pat darbų pradžios buvo jaučiamas išskirtinis dėmesys, sužavėjo darbų sparta bei profesionalumas. Galutiniu produktu likome patenkinti - neturime jokių techninių problemų administruojant savo interneto svetain

  Matas Puodžiūnas Restorano administratorius
 • Baltic Logistics Group

  Ačiū UAB “Webas.lt” komandai, kad iš karto suprato mūsų poreikius, įmonių puslapiai buvo sukurti greitai ir kokybiškai. Malonu dirbti su interneto svetainių kūrėjais, kurie pateikia reikalingiausius ir optimaliausius sprendimus, nesiūlo nereikalingų paslaugų. Nustebino tai, jog mūsų puslapiai tapo gerai matomi paieškos sistemose be papildomų SEO paslaugų.

  Naurimas Gringis Pardavimų vadovas
 • Tauragės industrinis parkas

  Esame maloniai nustebinti Webas.lt komandos profesionalumu bei idėjomis. Mūsų internetinio puslapio kūrimo procesas buvo sklandus nuo pradžios iki tinklapio pristatymo visuomenei. Viso proceso metu nuolat gaudavome daug pasiūlymų ir sprendimų atitinkančių mūsų poreikius. Galutinis bendro darbo rezultatas labai patiko mūsų klientams, užsienio partneriams.

  Darius Stankus Verslo plėtros direktorius
 • Asociacija Renginių linija

  Noriu padėkoti WEBAS.LT už atliktas paslaugas kuriant mūsų svetainę. Nepaisant  sutartos kainos, vyrai padarė daugiau nei buvo apkalbėta ir kaip reta lietuviška organizacija- neskaičiavo sugaištų minučių, dosniai dalino efektingus patarimus. Tai ką mes turėjome mintyse, Webas.lt įgyvendino su kaupu. Esame patenkinti profesionaliai atliktu darbu. Rekomenduojame visiems.

  Robertas Jonaitis Vadovas
 • Radijo stotis "Kelyje"

  Nelengva rasti žmones, kurie iš kelių brūkštelėjimų ant balto popieriaus lapo, sugebėtų pateikti inovatyvų ir kūrybišką galutinį produktą. Kuriant internetinį puslapį , viso proceso metu buvo jaučiamas įsijautimas į atliekamą darbą, dėl to ir kokybė nudžiugino.
  Siūlau rinktis Webas.lt, jei nesat IT asai, nelabai suprantat ir norit gilintis, kodėl nuotrauką geriau dėti vertikaliai, o ne horizontaliai, kodėl toks šriftas labiau pastebimas, o paveiksliukas geriau tokios spalvos, o ne kitokios. Webas.lt kolektyvas niekad nesako „ai, gal kitą savaitę“, sako „gerai, bus rytoj“
  Dirbkit su jais ir būsit pastebėti konkurentų.
  Dirbkit su jais ir konkurentams pasidarys neramu :)

  Ieva Stankutė Programų vadovė
Seniausi

Turite mums iššūkių?