1
REGISTRUOKITE EL.
VARDĄ
2
PASIRINKTI
HOSTINGO PLANĄ
3
Interneto svetainių
kūrimas

Atsiliepimai

 • Radijo stotis "Kelyje"

  Nelengva rasti žmones, kurie iš kelių brūkštelėjimų ant balto popieriaus lapo, sugebėtų pateikti inovatyvų ir kūrybišką galutinį produktą. Kuriant internetinį puslapį , viso proceso metu buvo jaučiamas įsijautimas į atliekamą darbą, dėl to ir kokybė nudžiugino.
  Siūlau rinktis Webas.lt, jei nesat IT asai, nelabai suprantat ir norit gilintis, kodėl nuotrauką geriau dėti vertikaliai, o ne horizontaliai, kodėl toks šriftas labiau pastebimas, o paveiksliukas geriau tokios spalvos, o ne kitokios. Webas.lt kolektyvas niekad nesako „ai, gal kitą savaitę“, sako „gerai, bus rytoj“
  Dirbkit su jais ir būsit pastebėti konkurentų.
  Dirbkit su jais ir konkurentams pasidarys neramu :)

  Ieva Stankutė

  Programų vadovė
 • Restoranas "Green hall"

  UAB "Webas.lt" komanda įsiminė kaip greiti idėjų generatoriai ir lankstūs vadybininkai. Nuo pat darbų pradžios buvo jaučiamas išskirtinis dėmesys, sužavėjo darbų sparta bei profesionalumas. Galutiniu produktu likome patenkinti - neturime jokių techninių problemų administruojant savo interneto svetainę.

  Matas Puodžiūnas

  Restorano administratorius
 • Muzikos grupė "Dvyniai"

  Jau ne pirmus metus ši šauni komanda rūpinasi mūsų interneto įvaizdžiu, o paskutinis jų darbas pralenkė visus mūsų lūkesčius. Jei būtume ne muzikantai, norėtume būti kaip jūs. Sėkmės.

  Dvyniai

  Šauniausi Lietuvos muzikantai
 • VšĮ "Nacionalinis kraujo centras"

  Netikėti sprendimai, originalios idėjos,  kokybė ir patikimumas, - šiais žodžiais drąsiai apibūdimame visus kompanijos darbus. Visada rekomenduosime, nes nė karto nenusivylėme nei atliktais darbais, nei čia dirbančiais žmonėmis.

  Jūratė Vaidelienė

  Viešųjų ryšių specialistė
 • Tekstremistai

  Kompanijos "Webas.lt" dėka turime interneto svetainę, kuriai nei vienas mūsų klientas nelieka abejingas. Toks rezultatas įmanomas tik tada, kai dirbama ne tik dėl pinigų, bet ir dėl idėjos, o visų pirma - dėl noro būti geriausiems ir tai įrodyti. Mums įrodymų pakako: nuo pat pirmo susitikimo radome bendrą kalbą, "Webas.lt" atstovas Eimantas padėjo nugludinti aiškią viziją ir jau po keleto savaičių stebėjomės, kaip kūrybiškai ir profesionaliai ji buvo išpildyta. Šaunus darbas, optimali kaina, geras žmogiškas ryšis. Neabejojame, kad "Webas.lt" komanda turi puikią ateitį.

  Tekstremistai

  Pergalingų tekstų rašytojai
 • Balsių pagrindinė mokykla

  Dėkojame Webas.lt komandai, sukūrusiai šiuolaikiškai Balsių mokyklai pažangią ir profesionalą interneto svetainę. Naujoji svetainė ne tik puikiai atstovauja naujos mokyklos statusui, bet ir skelbia žinutę apie jos vertybes. Sklandus bendradarbiavimas, Webas.lt komandos profesionalumas ir tikslas suprasti, ko iš tiesų reikia mokyklai, leido pasiekti tokį mokyklos bendruomenę džiuginantį rezultatą.

  Svetainės administravimo galimybės leidžia lengvai ir greitai papildyti, redaguoti ir keisti turinį, kurti ir plėtoti interneto svetainę pačiam vartotojui. Interneto svetainė žavi dinamiškumu, informatyvumu, spalviniais sprendimais. Be to, labai svarbu – tęstinės svetainės administravimo konsultacijos net ir po svetainės sukūrimo.

  Džiaugiamės bendradarbiaudami būtent su Webas.lt komanda!

  Loreta Kačiušytė - Skramtai

  Direktorė
 • Gražinos Bogdanskienės Vaisingumo centras

  Didelis AČIŪ Webas.lt komandai už greitį ir profesionalumą. Jūsų originalių idėjų virtimas realybę peraugo mūsų lūkesčius. Naujuoju mūsų puslapiu džiaugiamės ne tik mes, bet ir klientai. Jau nuo pirmų svetainės veikimo dienų pasijautė rezultatas.  Esame tikri, kad visada atsiliepsite ir padėsite atsiradus poreikiui. Nuoširdžiai dėkojame  Jums už tai.

  Džiaugiuosi, pažinus nuostabius žmonės, kurie vertina, myli  savo darbą ir kiekvieną klientą. Išskirtinė padėka Eimantui, už nepriekaištingą darbų eigos koordinavimą.

  Ačiū, kad esate kartu! :)

  Kristina Strigo

  Direktorės pavaduotoja
 • Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

  Operatyviai, nebrangiai, kokybiškai...

  Puikaus dizaino, informatyvi, lengvai administruojama...

  Dėkojame už Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos internetinę svetainę, 13-ajame Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurse laimėjusią I-ąją vietą bei  „Geros idėjos 2012“  nominaciją ir apdovanotą I-ojo laipsnio ŠMM diplomu.

  Džiaugiamės kurdami kartu su „Webas.lt“.

  Renata Ulvidienė

  Pavaduotoja ugdymui
 • Želvos vidurinė mokykla

  Dėkoju "Webas.lt" už profesionaliai sukurtą Želvos vidurinės mokyklos internetinę svetainę. Jos struktūra yra pritaikyta ugdymo įstaigoms, svetainės turinį nesudėtinga administruoti. "Webas.lt" pasirinkau todėl, kad jau po pirmų pokalbių sutarėme dėl abiems pusėms priimtinos kainos, svetainės dizaino, jos talpinimo į mūsų nurodytą serverį. Malonu buvo bendrauti su Eimantu, kuris konsultavo  kaip administruoti svetainės turinį. Kad "Webas.lt" sukurtos svetainės yra profesionalios, rodo Raseinių gimnazijos svetainės apdovanojimas Švietimo ir mokslo ministerijos diplomu (I-oji vieta, nominacija „Gera idėja 2012“). Ačiū už puikų darbą ir malonų bendravimą.

  Vidas Tavoras

  Direktorius
 • Josvainių gimnazija

  Noriu padėkoti gerb. Eimantui ir jo asmenyje visam kolektyvui, sukūrusiam šiuolaikinę gimnazijos vizitinę kortelę – interneto svetainę. Manome, kad šioje gimnazijos tinklalapio, o tiksliau – gimnazijos visuomeninių ryšių plėtros istorijoje - gimnazija iš viduramžių įžengė į Naujuosius laikus. Įsitikinau, kad tai profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą. Malonus bendravimas, greitas reagavimas į visus iškilusius klausimus tiek telefonu, tiek internetu. Dabar mes galime greitai ir paprastai pildyti svetainės turinį. Kantrybės, geranoriškumo gerb. Eimantui, kaip ir idėjų, galima tik pavydėti. Mes labai patenkinti savo pasirinkimu – kokybės ir kainos santykiu.

  Linkime Jums gyvuoti ilgus metus!

  Jūratė Petronienė

  Direktoriaus pavaduotoja
 • Bendruomenė "Domus"

  Darbas su "Webas.lt" paliko labai gerą įspūdį. Tai profesionali komanda, gebanti patenkinti kliento poreikius, pasiūlyti tinkamus sprendimus ir idėjas, operatyviai rasti sprendimą iškilusioms problemoms. Linkime "Webas.lt" kolektyvui visokeriopos sėkmės.

  Paulius Šarėjus

  Bendruomenės atstovas
 • Asociacija Renginių linija

  Noriu padėkoti WEBAS.LT už atliktas paslaugas kuriant mūsų svetainę. Nepaisant  sutartos kainos, vyrai padarė daugiau nei buvo apkalbėta ir kaip reta lietuviška organizacija- neskaičiavo sugaištų minučių, dosniai dalino efektingus patarimus. Tai ką mes turėjome mintyse, Webas.lt įgyvendino su kaupu. Esame patenkinti profesionaliai atliktu darbu. Rekomenduojame visiems.

  Robertas Jonaitis

  Vadovas
 • Baltic Logistics Group

  Ačiū UAB “Webas.lt” komandai, kad iš karto suprato mūsų poreikius, įmonių puslapiai buvo sukurti greitai ir kokybiškai. Malonu dirbti su interneto svetainių kūrėjais, kurie pateikia reikalingiausius ir optimaliausius sprendimus, nesiūlo nereikalingų paslaugų. Nustebino tai, jog mūsų puslapiai tapo gerai matomi paieškos sistemose be papildomų SEO paslaugų.

  Naurimas Gringis

  Pardavimų vadovas
 • UAB VIRTUVĖS TECHNIKA

  Kai internete knibždėte knibžda daugybė internetinių svetainių, o jų kūrėjų bene daugiau, sunku išsirinkti patikimus ir kompetetingus partnerius. Kai kada padeda rekomendacijos. Taip nutiko su Webas.lt internetinių puslapių guru.

  Asmeniškai dėkoju IT specialistui Jaroslavui už išpilldytus realius ir nerealius užsakovų norus bei projektų vadovui Eimantui už operatyvumą iškilus nesklandumams bei nenumatytiems atvejams. Šiai kompanijai patikėjome du savo įmonės puslapius. Džiaugiamės ne tik funkciniais svetainių sprendimais, bet ir itin paprastu TVS valdymu.

   

  Gražių ir sėkmingų darbų webas.lt komandai.

  Indrė Beinarytė

  Projektų vadovė
 • UAB "Mobilios investicijos"

  Webas.lt komanda perdarė mūsų senąją interneto svetainę taip, kad ji atliktų savo funkciją - padėtų parduoti namus bei sklypus. Padeda. Rekomenduojame profesionalus, kurie gerai atlieka savo darbą nuo poreikių analizės iki galutinio produkto.

  Gintautas Urbelionis

  Direktorius
 • Advokatų kontora
  "Sviderskis, Kaminskienė ir partneriai"

  Noriu jums padėkoti už kūrybiškumą. Dariau ne pirmą ir ne antrą puslapį vis pas skirtingus programuotojus – ir pirmą kartą nereikėjo viso puslapio nuo A iki Z kurti ir dėlioti pačiam :)

  Arnas Petraitis

  Asocijuotas partneris, verslo konsultantas
 • Vilniaus jėzuitų gimnazija

  Dėkoju Webas.lt už puikiai ir operatyviai atliktus darbus rengiant mūsų gimnazijos tinklapį. Smagu, kai abi pusės greitai randa bendrą kalbą ir supranta, ko vieni iš kitų nori. Ypatingai vertinu tai, kad Webas.lt išpildė visus mūsų pageidavimus. Svetainė moderni, patraukli akiai, lengvai administruojama. Administruojant niekada nesijaučiu vienas, nes žinau, kad esant reikalui visuomet gausiu naudingą konsultaciją. Ačiū jums!

  Antanas Dzimidavičius

  Mokinių kuratorius
 • Raguvos gimnazija

  Šiuolaikiška interneto svetainė, atitinkanti informacijos sklaidos poreikius. Turinio valdymo sistemoje yra daug naudingų įrankių, kurių pagalba galima vaizdžiai ir logiškai pateikti informaciją svetainėje. Išskirtinė ir labai patogi navigacijos sistema. Svetainės pildymas pritaikytas vartotojui, patogiai valdoma ir pildoma.Visai mokyklos bendruomenei labai patiko Atgalinis laikmatis ir reklaminiai lapeliai. Įmonės darbuotojai geba suteikti profesionalią pagalbą, patarti, paaiškinti.

  Diana Grigaliūnienė

  Informacinių technologijų mokytoja
 • Saulėtekio progimnazija

  Dėkojame Webas.lt kolektyvui už kantrybę, išklausymą,  patarimus, supratingumą ir profesionalumą, kuriant  naująją  „Saulėtekio“ progimnazijos svetainę. Buvo  malonu ir paprasta  bendradarbiauti. Esame  patenkinti Jūsų  sukurtu virtualiu mokyklos įvaizdžiu. Svetainė moderni, išvaizdi, lengvai administruojama, nesudėtinga ją atnaujinti. Ačiū gerb. Eimantui už operatyvią pagalbą,  už geranoriškas konsultacijas, paslaugumą. Tegul Jūsų kolektyvui netrūksta  idėjų, kantrybės, užsispyrimo siekiant tikslų.

  Marius Petokaitis

  Informacinių technologijų mokytojas
 • Šaltinio pagrindinė mokykla

  Kadangi pats šiuo metu administruoju mokyklos svetainę ir kaip naujai pradėjusiam žmogui, tai yra didelis iššūkis. Tačiau webas.lt specialistas labai puikiai, paprastai sugebėjo paaiškinti, pamokyti, atsiųsti vaizdinę informaciją, nuotraukas, kaip spręsti iškilusias problemas. Juk klaidas, neaiškumus reikia spręsti, taisyti tuojau pat. Tai dar vienas iš privalumų, kad pagalbą gauni  beveik tą pačią minutę. Labai lanksčiai išpildo visus sumanymus, kai kuriuos gal ir neįmanomus.

  Žydrūnas Kapočius

  Pradinių klasių mokytojas
 • Lopšelis darželis "Saulutė"

  Mes labai džiaugiamės, kad nutarėme bendradarbiauti su Webas.lt. Lopšelio-darželio svetainė žaisminga, joje lengva rasti norimą informaciją. Prisijungti prie svetainės valdymo sistemos galima iš visur ir visada, reikalingas tik internetinis ryšys. Lengva išmokti valdyti svetainės turinį, įkelti norimą informaciją ir nuotraukas. Ačiū už bendradarbiavimą.

  Asta Kavaliauskienė

  Socialinė pedagogė
 • AB Ogmios centras

  Ačiū WEBAS.lt komandai - Eimantui ir Jaroslav - už nuolatines konsultacijas, pagalbą, greitą reagavimą į kiekvieną mažiausią iškilusį klausimą bet kuriuo paros metu. Greitai įsiklauso į norus, pageidavimus ir išpildo viską 100%. Puiku turėti tokius partnerius, kurie visada pasiruošę padėti ir nepriskaičiuoti už kiekvieną papildomą mygtuko paspaudimą pinigų! Gabūs, greiti, organizuoti - tokie yra WEBAS.LT! :)

  Viltė Stasevičiūtė

  Rinkodaros vadybininkė
 • Tauragės industrinis parkas

  Esame maloniai nustebinti Webas.lt komandos profesionalumu bei idėjomis. Mūsų internetinio puslapio kūrimo procesas buvo sklandus nuo pradžios iki tinklapio pristatymo visuomenei. Viso proceso metu nuolat gaudavome daug pasiūlymų ir sprendimų atitinkančių mūsų poreikius. Galutinis bendro darbo rezultatas labai patiko mūsų klientams, užsienio partneriams.

  Darius Stankus

  Verslo plėtros direktorius
 • Baldusandelis.lt

  UAB “Texera” prekiaujanti baldais nori pasidžiaugti suradusi “Webas.lt”, kuri padėjo įgyvendinti tikslus reklamos srityje. “Webas.Lt” taiklių pasiūlymų dėka tapome ryškesni ir labiau pastebėti klientų, kurie mums labai svarbūs. Konkrečiai ir trumpai sudėliotos mintys ir šaukiniai kiekvienam paprastai ir aiškiai suprantami. Elektroninė svetainė tapo kur kas patrauklesnė bei ryškesnė, nei mūsų iki tol turėta. Tai visiškai patenkino mūsų lūkesčius. Jų pastangas ir darbus traktuojame, kaip profesionalumą ir novaritoriškumą. Dauguma jų rekomendacinio pobūdžio pastabų mums teikė naudą.
   
  Norime padėkoti už pasiektus rezultatus, pagalbą ir kantrybę dirbant su mumis. Linkime visiems atrasti “Webas. Lt’” ir gauti abipusę naudą.

  Uab ”Texera”

  Visas kolektyvas
 • Bendruomenių kaitos centras

  Webas.lt komanda kruopščiai ir operatyviai įgyvendino visas mūsų idėjas. Jau keletą metų didžiuojamės turėdami inovatyvų ir lengvai administruojamą tinklalapį ir sklandžiai veikiančią minios finansavimo (crowd-funding) platformą www.kelkbures.lt  Dėkingi už palaikymą ir  kilniaširdišką  paramą nevyriausybinei organizacijai.

  Šiandien turime  atnaujintą mūsų reprezentacinį tinklapį www.bkcentras.lt. Webas.lt – visuomet kupini idėjų, kaip viską padaryti kokybiškiau, aiškiau, greičiau. Labai vertiname mūsų sklandų bendradarbiavimą ir rekomenduojame jį tiems, kas dar tik planuoja kurti naują, kokybišką ir funkcionalų tinklalapį. "Bendruomenių kaitos centrui", kaip ir daugeliui nevyriausybinių organizacijų, ypatingai svarbu buvo kaina, profesionalumas ir punktualumas. Džiaugiamės, kad Webas.lt komandos darbas viršijo mūsų lūkesčius. Ateityje planuojame įgyvendinti ir kitus bendrus projektus. 

  Loreta Zakarevičienė

  Direktorė
 • Uab Ibusas

  UAB Webas.lt išskirtiniai tuo, kad bendravimo nepradeda nuo kainos, už kurią padarys neaišku ką, o pradeda nuo to, ką jie konkrečiai padarys individualiu atveju. Komandos pasiūlytos idėjos ne tik atitiko asmeninius lūkesčius, bet ir buvo šiuolaikiškos, grįstos patirtimi ir atitiko naujausias komercinių svetainių tendencijas. Projekto įgyvendinimas vyko sklandžiai, derinant visas smulkmenas, atsižvelgiant į pastabas. Dėl šių priežasčių ir pasirinkome būtent juos ne vienam savo projektui, planuojame bendradarbiauti ir ateityje. 

  Justinas Narkevičius

  Direktorius
 • YFU Lietuva

  „Jei gyvenimas atrodo per daug paprastas, pradėkite dirbti su ambicinga Z karta. Mūsų organizacijos tikslai buvo būtent tokie - ambicingi, dinamiški ir privečiantys pamiršti savaitgalius. Nedvejodami metėme webas.lt komandai iššūkį -  įgyvendinti dinamišką ir jaunatviškai maksimališką projektą, kuris žengtų koja kojon ne tik su novatoriškais sprendimais, bet džiugintų paprastumu ir funkcionalumu net patį išrankiausią ir nuolat skubantį vartotoją. Web’o komanda visada buvo šalia ir nesižvalgė nei į laikrodį, nei į kalendorių. Labiausiai džiugino ne tik betarpiškas bendradarbiavimas, efektyvus sumanymo įgyvendinimas, dėmesys nematomoms detalėms bet ir komandos dvasia bei profesionalūs patarimai tobulumo link. Net ambicinga Z karta ploja atsistojus - AČIŪ!"

  Evelina Vilčinskaitė

  Programų koordinatorė
 • ALT events, asociacija

  Esu visapusiškai patenkintas bendradarbiavimu su webas.lt komanda, kuriant mūsų bilietų pardavimų sistemą. Projekto įgyvendinimo etapai vyko laiku ir sklandžiai, o operatyvus gedimų bei problemų sprendimas, net ir savaitgaliais, neleido suabejoti kompanijos profesionalumu bei atsakingu požiūriu į klientą. Galutiniu rezultatu esu patenkintas, nekyla jokių problemų administruojant projektą patiems. Ačiū už gerai atliktą darbą. Aš tai itin vertinu.

  Vaidas Voronavičius

  Festivalio Devilstone organizatorius
 • Wide Wings

  Nemažai tenka darbuotis su Webas.lt komanda. Ilgalaikis bendradarbiavimas - geriausias įrodymas komandos kompetencijos. Bet vis dėl to, vieną savybę norisi išskirti. Jiems rūpi galutinis rezultatas. Jie stengiasi kad klientas gautų kokybišką produktą. O tai ir svarbiausia.

  Gediminas Tamulynas

  Direktorius
 • Veisiejų technologijos ir verslo mokykla

  Pirmiausiai norime padėkoti Webas.lt už operatyviai ir profesionaliai atliktus mūsų mokyklos svetainės naujinimo darbus. Esame labai patenkinti naująja mokyklos svetaine. Svetainės administravimas labai patogus ir aiškus, kas yra itin aktualu, nes nereikalauja specialių žinių ir įgūdžių. Kitas svarbus akcentas – kaina, o ji tiesiog puiki!!! Tad linkime Jums profesinės sėkmės ir toliau visus džiuginti savo puikiais darbais.

  Rita Juškauskaitė

  Praktinio mokymo mokytoja
 • UAB Odontologijos paslaugų centras

  Labai dėkojame visai webas.lt komandai už kantrybę ir gerus patarimus. Bendravimas ir įgeidžių pildymas vyko sklandžiai ir produktyviai, tai rodo jų kompetenciją ir profesionalumą šioje srityje. Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti ne tik mes, bet ir mūsų pacientai. Rekomenduojame visiems, kas dar neturi susikūrę savo internetinio puslapio. 

  Monika Mėčiūtė

  Direktorė
 • www.keltu-bilietai.lt

  UAB 24 turai internetu, labai džiaugiasi Webas.lt profesionalų pagalba optimizuojant sprendimus mūsų  keltų bilietų pardavimų platformoje. Šie vaikinai ne tik pasiūlė, bet ir pasirūpino jog visos serverio dalys veiktų maksimaliai ir išnaudotų visus resursus. Žinanat jog perkant kelto kelto bilietus yra labai svarbu greitis, nes bilietų reikia čia ir dabar. Šiai dienai mūsų klientai gyvenantys Švedijoje ar Vokietijoje gali laisvai, greitai ir patogiai nusipirkti keltų bilietus į Vokietiją ar Švediją,  o taip pat keltų tvarkaraščius , kurie webas.lt dėka generuojami automatizuotai labai greitai, aiškiai ir patogiai. Rekomenduojame šią įmonę ir visą Webas.lt kolektyvą ir kitiems, kurie nori tikrai gero produkto bei aptarnavimo. 

  Jekaterina Lipeckaja

  Direktorė
up