Apie mus

200+projektų
Ką mes darome?
Kalbamės, analizuojame, siūlome, diskutuojame, planuojame, skaičiuojame, prototipuojame, paišome, maketuojame, rašome, koduojame, animuojame, programuojame, testuojame ir darome dar daug visko, kad pasiektume REZULTATĄ.
pilnai automatizuota
Bendraujame raktažodžiais
#tikslai, #uždaviniai, #iššūkiai, #lūkesčiai, #galimybės, #laikas, #žmonės, #kokybė, #rezultatas, #rinkodara, #matavimai, #UX
Mes esame
Profesionali interneto svetainių ir kitų web sprendimų komanda su 10+ metų patirtimi iš Vilniaus.
Dirbame plačiau
Patirtis industrijose
Finansų, statybų, medicinos ir farmacijos, baldų prekybos, gamybos įmonių, nekilnojamas turto, žiniasklaidos, viešbučių, maitinimo įstaigų, teisės, pramogų verslo, viešųjų paslaugų sektoriuose.
Svetainės mokykloms
Žmonės
Jaroslav Petrusevič
Vyresnysis programuotojas / DevOps

Kolega Eimantas sako, kad nesu tipinis programuotojas. Gebu organizuoti ne tik tiesiogines programavimo užduotis, bet ir gerai suprantu klientų atsineštus verslo uždavinius. Numatyti ir įvertinti grėsmes, rasti tvarius, patikimus ir netrumpalaikius sprendimus - mano kasdieninis darbas. Bara kolegos mane už per didelį įsitraukimą. Visada siekiu atrasti, sukurti, pritaikyti, panaudoti sprendimus taip, kad sprendžiama problema dingtų visiems laikams. Kartais tas kodo rašymo procesas įtraukia taip, kaip Forestą Gampą bėgimas. Jei tai yda ir mūsų pačių verslui nenaudinga, tai klientai iš to tik išlošia, nors ir ne visada atpažįsta to bėgimo sukurtą vertę.

Eimantas Gardauskas
Marketingo vadovas / CX / UX

Na, o kolega Jaroslav sako, kad aš pavojingas žmogus (matyt, gerąja prasme) ir nepažįstu laikrodžio. Dažniausiai dėl to, kad savo kaip projektų vadovo pareigas atlieku pernelyg disciplinuotai, perdaug asmeniškai, perdaug iniciatyviai ir apskritai perdaug imu ant savęs. Bet aš tikiu savo žiniomis, jaučiu turįs patirtį, manau laikau pulsą ant technologijų ir jų susidraugavimo su žmonėmis. Patirtis verslo vadyboje, rinkodaroje, kūrybinėse industrijose leidžia išgirsti klientą ir jam duoti tai ko jam iš tikrųjų reikia, o ne tai ką jis manąs. Taip, atrašyti A4 formato lapą į užklausą yra beprotybė, bet o ką daryti kai trumpiau neišeina, nesinori, o ir nereikia.

Mūsų tikslas


Turite iššūkių?
Parašykite mums.

Susisiekti