1
REGISTRUOKITE EL.
VARDĄ
2
PASIRINKTI
HOSTINGO PLANĄ
3
Interneto svetainių
kūrimas

Socialus verslas

Darbas vien tik dėl pinigų džiugina trumpai – kol juos gauname ir išleidžiame. Geri darbai savo kaimynui, bendruomenei, miestui ir šaliai džiugina ilgai, nes visada jaučiame, kad esame ne šiaip verslas, o įmonė, kurios darbai yra reikalingi visiems.

Webas.lt – socialus verslas. Šalia komercinių projektų nuolatos dirbame su socialiniais projektais, kurie yra skirti mūsų bendruomenei. Finansinis atlygis čia nėra esminis momentas, nes mums svarbu dar kartą įsitikinti, kad esame reikalingi visuomenei.

Sėkmės istorija

Viena iš mūsų mokyklų svetainių www.raseiniugimnazija.lt 2012 metais buvo įvertinta kaip geriausia mokyklos svetainė, todėl manome, kad dirbame teisinga linkme. Sukūrėme atskirą sprendimą – „Interneto svetainė mokyklai“. Šį sprendimą greitai ir nesudėtingai galime pritaikyti ir kitoms mokyklos už labai protingą kainą.

Vėliau šio projekto dėka gimė idėja pritaikyti interneto sprendimus ir kitoms panašioms įstaigoms. Šiuo metu jau galima užsisakyti apgalvotas ir patogias interneto svetaines švietimo centrams, verslo ir informacijos centrams, kultūros centrams, kaimo bendruomenėms ar bet kuriai NVO organizacijai.
Su kuo dirbame?
Dirbame su įvairiomis nepelno siekiančiomis organizacijomis ir socialiai atsakingu verslu. Prisidedame prie interneto svetainių kūrimo, nors jos mums ir neneša finansinės naudos. Kitą vertus, duoda kur kas daugiau – draugiškus santykius su visuomenei reikalingomis organizacijomis, žmonėmis..
Kodėl tai darome?
Kai duodi kitiems kažką gero ir naudingo, jautiesi kur kas geriau, nei nusipirkęs naują telefoną, automobilį ar namą užmiestyje. Pinigai uždirbami ir išleidžiami, o savo gerus darbus atsiminsime visą gyvenimą. Dėl to stengsimės ir ateityje likti socialiu verslu. Mus tai tiesiog „veža“...
Ar dirbame neatlygintinai?
Mes nesame labdaros organizacija ir nesame tokie turtingi, kad galėtume sau leisti dirbti visiškai neatlygintinai. Iš savo pusės galime pažadėti itin palankią kainodarą, protingus atsiskaitymo terminus, praktiškai neapmokestinamas žinias, patirtį – tai, už ką verslo organizacijos moka didelius pinigus.
Kas gali prašyti pagalbos?
Atidžiai renkamės organizacijas ir projektus prie kurių norime dirbti. Vis tik laiko paroje visi turime vienodai – vos 24 valandas, kurių nuolatos pritrūksta...

Pabandykite kreiptis

Projektai prie kurių prisidėjome

www.kelkbures.lt – bendruomeninis finansavimas arba co-funding‘as yra dar naujas Lietuvoje, nors pasaulyje Kickstarter ir IndieGoGo sėkmingo bendruomeninio investavimo pavyzdžiai labai motyvuoja pradedančiuosius verslininkus. Sukūrėme šį lietuvišką ir socialinį projektą, kad padėtume žmonėms, turintiems idėjų, bet pritrūkusiems lėšų jas įgyvendinti.
www.backto.lt - tai projektas, skirtas suvienyti užsienyje gyvenančius lietuvius ir skatinti juos sugrįžti toliau kurti mūsų šalies ateitį. Emigracija palietė mus asmeniškai, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio svarbaus reiškinio – jaunų ir protingų žmonių grąžinimo į Tėvynę
www.balsiumokykla.lt – mokyklos interneto svetainė, kurioje pateikiama visa reikalinga informacija tėvams, mokiniams ir mokytojams. Tokių mokykloms skirtų svetainių esame sukūrę arti dešimties. Per pastaruosius keletą bendradarbiavimo su švietimo įstaigomis metų išties supratome, ko iš tikrųjų mokykloms reikia.
www.rietavovic.lt – Rietavo verslo informacijos centras – informacinis projektas, skirtas jauniems ir besikuriantiems verslininkams Rietave ir aplink šį gerai žinomą Žemaitijos miestelį. Projektas vykdomas kartu su Rietavo bendruomene ir organizacija Versli Lietuva. Jo tikslas – informacija ir reali pagalba besikuriantiems verslininkams.

Naujausi darbai

up