1
REGISTRUOKITE EL.
VARDĄ
2
PASIRINKTI
HOSTINGO PLANĄ
3
Interneto svetainių
kūrimas

Mums svarbi kokybė

Kūrybinis darbas reikalauja daug pastangų ir vidinės motyvacijos. Techninis darbas – disciplinos, plataus mąstymo, efektyvumo. Norint suvesti kūrybinį darbą su techniniu, reikalingi puikūs komunikacijos, laiko planavimo įgūdžiai. Visa tai reikalinga, norint sukurti kiekvieną interneto svetainę, nesvarbu, ar ji nedidelė, ar milžiniška elektroninė parduotuvė. Jei kurių nors sugebėjimų yra per mažai, kokybė nukenčia iš karto.

Mokame ir galime suderinti visų profesionalų turimas savybes.
Šioje srityje neieškome kompromisų – dirbama arba kokybiškai, arba labai kokybiškai.

Kokybės garantija kuriant interneto svetaines apima kelias svarbias sritis:
1
Dirba tik specialistai. Prie projekto dirba kelių rūšių specialistai, kurie atlieka tik tai, ką išmano geriausiai. Dizaineris kuria dizainą, HTML/CSS specialistas dizainą paruošia programavimui, vienas programuotojas kuria išorinę dalį (front-end), kitas – vidinę/programinę dalį, sistemų administratorius analizuoja kliento serverio pajėgumus ir pateikia savo rekomendacijas programuotojui, vadybininkas derina visas smulkmenas su klientu, atlieka tarpininko vaidmenį. Tik dirbdami savo darbus galime pasiekti aukščiausios kokybės, nes negaištame laiko ir neeikvojame jėgų gilindamiesi į netiesioginius reikalus – trikdžius.
2
Vadybos kaštų optimizavimas. Kiekvienas mūsų projektas yra valdomas projektų vadovo, kuris fiksuoja kiekvieną smulkmeną. Kiekvienas projektas valdomas raštu, per specialią projektų valdymo sistemą, leidžiančią fiksuoti visus darbus ir jų etapus, susirašinėjimą su klientais ir t.t. Tai užtikrina kokybę net tuo metu, kai projektų vadovas kurį laiką negali dalyvauti projekto kūrimo procese. Mažesnės apimties projektai taip pat valdomi tik raštu, dažniausiai per elektroninį paštą. Tik sekdami savo ir kliento veiksmus ir fiksuodami susitarimus, galime užtikrinti aukščiausią kokybę.
3
Dėmesys turinio valdymui. Vertiname paprastumą ir patogumą. Mūsų mąstymas paprastas – jei klientui nepatogu administruoti turinį, kaltas ne kliento darbuotojas, kuris tai turi daryti, o sprendimas sistemoje. Visada ieškome būdų, kaip supaprastinti valdymą, kad klientas paprasčiau galėtų naudotis mūsų sukurtais sprendimais. Kai paprasta naudotis, tai ir laiko užima mažiau, reiškia, dirbama efektyviai. Efektyvūs sprendimai – vienas iš kertinių KOKYBIŠKO projekto kertinių akmenų. Daugelis tų sprendimų išsivystė per nemenką laiko tarpą.
4
Patikrintų technologijų derinimas su naujausiomis.
Eksperimentuoti mėgstame ir norime, bet tai darome laisvalaikiu, su savo projektais, o ne kliento. Klientų projektams naudojame tik laiko patikrintas technologijas, kurios bet kada gali būti suderintos su naujomis. Labai daug dėmesio skiriame atvirojo kodo programoms ir tokiam kodui, kurį atnaujinti būtų galima greitai ir nieko nesugadinant. Esame dideli objektinio programavimo fanai ir nuolatos stengiamės kurti projektus naudodamiesi šiuo itin patikimu būdu.
5
Saugumas ir resursų optimizacija. Informacija yra turtas. Informacija gali būti ir ginklas nesąžiningoje konkurencinėje kovoje. Tai suvokiame ir rūpinamės kliento projektų saugumu. Tai ne tik SSL sertifikatu apsaugoti duomenys, bet ir saugus kodas. Taip pat rūpinamės resursų optimizacija, nes tai kainuoja klientų pinigus. Išlaidos serveriui – puikus būdas sutaupyti, jei tik projektas paruoštas kokybiškai.
6
Rezultatų matavimas. Gebėjimas atpažinti teisingus sprendimus.

Ne visada ir nevisur reikalingas tik kūrybiškumas. Dažniausiai pakanka iš turimo sprendimų arsenalo atrinkti tinkamiausius.

Naudojamos technologijos ir priemonės

Naujausi darbai

up