1
REGISTRUOKITE EL.
VARDĄ
2
PASIRINKTI
HOSTINGO PLANĄ
3
Interneto svetainių
kūrimas

Svetainių talpinimas (angl. hostingas)

Užregistravus e-vardą, sekančiu žingsniu reikėtų pasirinkti ir svetainės talpinimo (hostingo) paslaugą. Serverio nuomą patartume rinktis vadovaujantis panašiais kriterijais, kaip renkantis automobilį - ekonomišką, galingą ir techniškai tvarkingą,

Turbūt nereikia priminti, kad svetainės talpinimo paslauga reikalinga ir e.pašto palaikymui. Skirtingi planai siūlo skirtingą kiekį e.pašto dėžučių, kas yra labai svarbu renkantis paslaugą.

Tam, kad nereikėtų gilintis į techninius parametrus, planus suskirstėme taip.

Planas TIK e.paštui

Specialusis planas, skirtas e.pašto palaikymui. Jums tereikia įsigyti e-vardą, o mes sukursime jums asmeninę pašto dėžutę, kuria galėsite naudotis ne tik per webmail, pop3, bet ir IMAP.

Planas TAU

Šis planas skirtas talpinti ribotą MYSQL (duomenų bazių) skaičių turinčioms, vidutinės apimties svetainėms. Pasirinkę šį planą, galėsite puikiai dalintis įvairiais duomenimis - publikuoti muziką, foto, video. Turėsite galimybę susikurti pageidaujamą kiekį  elektroninio pašto dėžučių sau ir savo draugams, o jei TAU plane pritrūks nurodyto duomenų srauto, pagalvok,  ar Tavo internetinė svetainė nėra pelningas verslas.

Planas TAVO VERSLUI

Šis planas sukurtas tam, kad į verslą orientuotas vartotojas gautų pačias geriausias ir reikalingiausias paslaugas. Nepertraukiamas duomenų srautas bei didelė talpa serveryje užtikrins bet kokio dydžio kompanijos internetinio puslapio darbą. Galėsite kurti neribotą kiekį e. pašto dėžučių, skirtų kiekvienam Jūsų įmonės komandos nariui. Duomenų bazės privalumai suteiks galimybę išnaudoti pačias naujausias informacines technologijas Tavo verslui. Greitas reagavimo laikas į susidariusias problemas padės akimirksniu išspręsti bet kokias problemas.

Planas INVIDUALUS

Netinka planas TAU ar planas TAVO VERSLUI? Ne bėda, Webas.lt komanda ištirs Jūsų poreikius ir pasiūlys patį geriausią variantą. Belieka atsiųsti mums užklausą ir laukti mūsų pasiūlymo, atitinkančio Jūsų poreikius.

Reikia pagalbos išsirenkant planą, o gal trūksta informacijos apie techninius duomenis? Drąsiai rašykite mums e.paštu: info@webas.lt arba skambinkite telefonu: 

up